HIF3MW-10D-2.54R
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
HIF3MW-10D-2.54R
Description:
CONN HOUSING 2.54MM DUAL
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Color Black
Pitch 0.100" (2.54mm)
Series HIF3MW
Package Bulk
Features Polarizing Key
Wire Type Discrete
Wire Gauge -
Row Spacing 0.100" (2.54mm)