HIF4-20D-3.18R
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
HIF4-20D-3.18R
Description:
CONN RCPT 20POS IDC 24AWG GOLD
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 5
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Color Black
Pitch 0.125" (3.18mm)
Series HIF4
Package Tray
Features Strain Relief
Wire Type Discrete or Ribbon Cable
Wire Gauge 24 AWG
Row Spacing 0.125" (3.18mm)