HIF4B-34D-3.18R
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
HIF4B-34D-3.18R
Description:
CONN RCPT 34POS IDC 24AWG GOLD
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Color Black
Pitch 0.125" (3.18mm)
Series HIF4
Package Bulk
Features Strain Relief
Wire Type Discrete
Wire Gauge 24 AWG
Row Spacing 0.250" (6.35mm)