Home / Fixed Inductors / IHLP4040DZEB470M1A
IHLP4040DZEB470M1A
Vishay Dale
Product No:
IHLP4040DZEB470M1A
Description:
FIXED IND 47UH 3.3A 145 MOHM SMD