Home / Fixed Inductors / IHLP6767GZEB150M5A
IHLP6767GZEB150M5A
Vishay Dale
Product No:
IHLP6767GZEB150M5A
Manufacturer:
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 15UH 12.5A 16.96 MOHM