Home / Fixed Inductors / IHLP6767GZEB1R0M5A
IHLP6767GZEB1R0M5A
Vishay Dale
Product No:
IHLP6767GZEB1R0M5A
Description:
FIXED IND 1UH 53A 1.46 MOHM SMD