Home / Fixed Inductors / IHLP6767GZEB2R2M5A
IHLP6767GZEB2R2M5A
Vishay Dale
Product No:
IHLP6767GZEB2R2M5A
Description:
FIXED IND 2.2UH 38.5A 2.41 MOHM