Home / Circuit Breakers / IUGZX1-1-62F-20.0-02
IUGZX1-1-62F-20.0-02
Sensata-Airpax
Product No:
IUGZX1-1-62F-20.0-02
Product Status Active
Number of Poles 1
Base Product Number IUGZX1
Voltage Rating - AC 240 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 20A