Home / Circuit Breakers / IUGZX666-1-61-25.0-01
IUGZX666-1-61-25.0-01
Sensata-Airpax
Product No:
IUGZX666-1-61-25.0-01
Product Status Active
Number of Poles 3
Base Product Number IUGZX666
Voltage Rating - AC 240 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 25A