Home / Circuit Breakers / IULHK111-1-62-15.0-E-91
IULHK111-1-62-15.0-E-91
Sensata-Airpax
Product No:
IULHK111-1-62-15.0-E-91
Base Product Number IULHK111
Voltage Rating - AC 415 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 15A