Home / Circuit Breakers / IULHK111-1REC4-42-40.0-A-01
IULHK111-1REC4-42-40.0-A-01
Sensata-Airpax
Product No:
IULHK111-1REC4-42-40.0-A-01
Base Product Number IULHK111
Voltage Rating - AC 415 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 40A