Home / Circuit Breakers / IULNPK11-1REC4-52-125.
IULNPK11-1REC4-52-125.
Sensata-Airpax
Product No:
IULNPK11-1REC4-52-125.
Illumination None
Actuator Type Toggle
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Number of Poles 2
Base Product Number IULNPK11
Voltage Rating - AC 415 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 125A