Home / Circuit Breakers / JLE-1-1-53-1-F1M-250-A-V
JLE-1-1-53-1-F1M-250-A-V
Sensata-Airpax
Product No:
JLE-1-1-53-1-F1M-250-A-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 250A 65VDC
Number of Poles 1
Base Product Number JLE-1-1-53
Voltage Rating - DC 65 V
Current Rating (Amps) 250A