Home / Circuit Breakers / JLE-1-1-53F-1-F1-250
JLE-1-1-53F-1-F1-250
Sensata-Airpax
Product No:
JLE-1-1-53F-1-F1-250
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 250A 65VDC
Number of Poles 1
Base Product Number JLE-1-1-53
Voltage Rating - DC 65 V
Current Rating (Amps) 250A