Home / Circuit Breakers / JLE-1-1REC4-53-2-B3-150
JLE-1-1REC4-53-2-B3-150
Sensata-Airpax
Product No:
JLE-1-1REC4-53-2-B3-150
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 150A 125VDC
Number of Poles 1
Base Product Number JLE-1-1REC4
Voltage Rating - DC 125 V
Current Rating (Amps) 150A