Home / Circuit Breakers / JLE-1-1REC5-53-2-B3-125-A
JLE-1-1REC5-53-2-B3-125-A
Sensata-Airpax
Product No:
JLE-1-1REC5-53-2-B3-125-A
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 125A 125VDC
Number of Poles 1
Base Product Number JLE-1-1REC5
Voltage Rating - DC 125 V
Current Rating (Amps) 125A