Home / Circuit Breakers / JLE-1-1REC5R-53-2-B2-200
JLE-1-1REC5R-53-2-B2-200
Sensata-Airpax
Product No:
JLE-1-1REC5R-53-2-B2-200
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 200A 125VDC
Product Status Active
Approval Agency UL
Number of Poles 1
Base Product Number JLE-1-1REC5
Voltage Rating - DC 125 V
Current Rating (Amps) 200A