Home / Circuit Breakers / JLE-1-1REC5R-53-2-B2-250
JLE-1-1REC5R-53-2-B2-250
Sensata-Airpax
Product No:
JLE-1-1REC5R-53-2-B2-250
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 250A 125VDC
Number of Poles 1
Base Product Number JLE-1-1REC5
Voltage Rating - DC 125 V
Current Rating (Amps) 250A