Home / Circuit Breakers / JLE-2-1REC5-51-4-B3-125
JLE-2-1REC5-51-4-B3-125
Sensata-Airpax
Product No:
JLE-2-1REC5-51-4-B3-125
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 125A 250VDC
Number of Poles 2
Base Product Number JLE-2-1REC5
Voltage Rating - DC 250 V
Current Rating (Amps) 125A