Home / Circuit Breakers / JLE-3-1REG4-63-5-B3M-125-A
JLE-3-1REG4-63-5-B3M-125-A
Sensata-Airpax
Product No:
JLE-3-1REG4-63-5-B3M-125-A
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 125A 240VAC
Number of Poles 3
Base Product Number JLE-3-1REG4
Voltage Rating - AC 240 V
Current Rating (Amps) 125A