Home / Circuit Breakers / JREP-2-1-53-1-B2-300-A
JREP-2-1-53-1-B2-300-A
Sensata-Airpax
Product No:
JREP-2-1-53-1-B2-300-A
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 300A 65VDC
User Guide
Mfr Sensata-Airpax
Series JREP
Product Status Active
Number of Poles 2
Base Product Number JREP-2-1-53
Voltage Rating - DC 65 V
Current Rating (Amps) 300A