Home / Circuit Breakers / JREP-2-1REC4-52-1-B1-450
JREP-2-1REC4-52-1-B1-450
Sensata-Airpax
Product No:
JREP-2-1REC4-52-1-B1-450
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 450A 65VDC
User Guide
Mfr Sensata-Airpax
Series JREP
Product Status Active
Number of Poles 2
Base Product Number JREP-2-1REC4
Voltage Rating - DC 65 V
Current Rating (Amps) 450A