Home / Circuit Breakers / JREP-3-1REC4-52-3-F1-600
JREP-3-1REC4-52-3-F1-600
Sensata-Airpax
Product No:
JREP-3-1REC4-52-3-F1-600
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 600A 160VDC
User Guide
Mfr Sensata-Airpax
Series JREP
Product Status Active
Number of Poles 3
Base Product Number JREP-3-1REC4
Voltage Rating - DC 160 V
Current Rating (Amps) 600A