Home / RF Amplifiers / JS4-32003600-36-8P
JS4-32003600-36-8P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
JS4-32003600-36-8P
Mfr L3 Narda-MITEQ
Gain 25dB
RF Type General Purpose
Frequency 32GHz ~ 36GHz
Noise Figure 3.6dB
Package / Case Module
Product Status Active
Test Frequency 32GHz ~ 36GHz
Current - Supply 200mA
Voltage - Supply 15V