Home / RF Amplifiers / JSW42-10002600-23-10P
JSW42-10002600-23-10P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
JSW42-10002600-23-10P
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Batch:
Datasheet:
Description:
IC RF AMP GPS 10GHZ-26GHZ MODULE
User Guide
Mfr L3 Narda-MITEQ
Gain 54dB
P1dB 10dBm
Series JSW
Package Box
RF Type General Purpose
Frequency 10GHz ~ 26GHz
Noise Figure 2.3dB
Package / Case Module
Product Status Active
Test Frequency 10GHz ~ 26GHz
Current - Supply 350mA
Voltage - Supply 15V