Home / RF Amplifiers / JSWK4-32203300-36-0P
JSWK4-32203300-36-0P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
JSWK4-32203300-36-0P
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Batch:
Datasheet:
Description:
IC RF AMP GPS 32.2GHZ-33GHZ MOD
User Guide
Mfr L3 Narda-MITEQ
Gain 20dB
P1dB 5dBm
Series JSW
Package Box
RF Type General Purpose
Frequency 32.2GHz ~ 33GHz
Noise Figure 3.6dB
Package / Case Module
Product Status Active
Test Frequency 32.2GHz ~ 33GHz
Current - Supply 100mA
Voltage - Supply 15V