Home / Circuit Breakers / JTEP-2-1-52-1-B1-400
JTEP-2-1-52-1-B1-400
Sensata-Airpax
Product No:
JTEP-2-1-52-1-B1-400
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 400A 65VDC
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 3
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Sensata-Airpax
Series JTEP
Product Status Active
Number of Poles 2
Base Product Number JTEP-2-1-52
Voltage Rating - DC 65 V
Current Rating (Amps) 400A