Home / Circuit Breakers / JTEP-3-1REC4-52-1-F1-600
JTEP-3-1REC4-52-1-F1-600
Sensata-Airpax
Product No:
JTEP-3-1REC4-52-1-F1-600
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 600A 65VDC
Base Product Number JTEP-3-1REC4
Voltage Rating - DC 65 V
Current Rating (Amps) 600A