Home / Circuit Breakers / JTEP-3-1REC4-52-1-F1-700
JTEP-3-1REC4-52-1-F1-700
Sensata-Airpax
Product No:
JTEP-3-1REC4-52-1-F1-700
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 700A 65VDC
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 3
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Base Product Number JTEP-3-1REC4
Voltage Rating - DC 65 V
Current Rating (Amps) 700A