K1CL0C-P02LCC0-3500
ODU
Product No:
K1CL0C-P02LCC0-3500
Description:
CONN RCPT FMALE 2P GOLD SLDR CUP
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 2
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Shell Finish Chrome over Nickel
Cable Opening 0.118" ~ 0.138" (3.00mm ~ 3.50mm)
Base Product Number K1CL0C-P
Number of Positions 2
Shell Size - Insert 00
Current Rating (Amps) 4A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C