K21K0C-P05LJG0-450S
ODU
Product No:
K21K0C-P05LJG0-450S
Description:
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 12
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Shell Finish Chrome over Nickel
Cable Opening 0.157" ~ 0.177" (4.00mm ~ 4.50mm)
Base Product Number K21K0C-P
Number of Positions 5
Shell Size - Insert 1
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C