K22K0C-P26LCC0-600S
ODU
Product No:
K22K0C-P26LCC0-600S
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.217" ~ 0.236" (5.50mm ~ 6.00mm)
Number of Positions 26
Shell Size - Insert 2
Current Rating (Amps) 4A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C