K22L0C-P16NFG0-420S
ODU
Product No:
K22L0C-P16NFG0-420S
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.118" ~ 0.165" (3.00mm ~ 4.20mm)
Shell Size - Insert 2
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C