K22L0C-P16NFG0-820S
ODU
Product No:
K22L0C-P16NFG0-820S
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.276" ~ 0.323" (7.00mm ~ 8.20mm)
Shell Size - Insert 2
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C