K23K0C-P10LPH0-020S
ODU
Product No:
K23K0C-P10LPH0-020S
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.394" ~ 0.413" (10.00mm ~ 10.50mm)
Number of Positions 10
Shell Size - Insert 3
Current Rating (Amps) 12A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C