K23K0C-P10LPH0-950S
ODU
Product No:
K23K0C-P10LPH0-950S
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.354" ~ 0.374" (9.00mm ~ 9.50mm)
Number of Positions 10
Shell Size - Insert 3
Current Rating (Amps) 12A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C