K42B0C-P14NFG0-800S
ODU
Product No:
K42B0C-P14NFG0-800S
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.276" ~ 0.315" (7.00mm ~ 8.00mm)
Shell Size - Insert 2
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C