K42B0C-P14NFG0-850S
ODU
Product No:
K42B0C-P14NFG0-850S
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.315" ~ 0.335" (8.00mm ~ 8.50mm)
Shell Size - Insert 2
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C