Home / Circuit Breakers / LEL1-1-51-40.0-A-01-V
LEL1-1-51-40.0-A-01-V
Sensata-Airpax
Product No:
LEL1-1-51-40.0-A-01-V
Number of Poles 1
Base Product Number LEL1
Voltage Rating - AC 415 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 40A