Home / Circuit Breakers / LELB1-1REC4-52-25.0-2-01-V
LELB1-1REC4-52-25.0-2-01-V
Sensata-Airpax
Product No:
LELB1-1REC4-52-25.0-2-01-V
Number of Poles 1
Base Product Number LELB1
Voltage Rating - AC 415 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 25A