Home / Circuit Breakers / LELH11-1-63F-10.0-AU-01-V
LELH11-1-63F-10.0-AU-01-V
Sensata-Airpax
Product No:
LELH11-1-63F-10.0-AU-01-V
Product Status Active
Number of Poles 2
Base Product Number LELH11
Voltage Rating - AC 415 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 10A