
Texas Instruments
Product No:
LM1949N/NOPB
Manufacturer:
Package:
8-PDIP
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC INJECTOR DRIVE CTRLR 8DIP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
6.232
6.232
10
5.59645
55.9645
25
5.29074
132.2685
100
4.58527
458.527
250
4.350164
1087.541
500
3.903398
1951.699
1000
3.292016
3292.016
2500
3.127419
7818.5475
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 28mA |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Base Product Number | LM1949 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |