LMK325BJ106KN-T
Taiyo Yuden
Product No:
LMK325BJ106KN-T
Description:
CAP CER 10UF 10V X5R 1210
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 3843
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Taiyo Yuden
Series M
Features -
Tolerance ±10%
Lead Style -
Capacitance 10 µF
Applications SMPS Filtering
Product Status Not For New Designs
Thickness (Max) 0.083" (2.10mm)
Voltage - Rated 10V
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Base Product Number LMK325B
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 85°C