
Texas Instruments
Product No:
LMV321AUIDBVR
Manufacturer:
Package:
SOT-23-5
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
0.437
0.437
10
0.3781
3.781
25
0.35264
8.816
100
0.28215
28.215
250
0.26201
65.5025
500
0.221711
110.8555
1000
0.171323
171.323
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 1.7V/µs |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 70µA |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | LMV321 |
| Current - Input Bias | 10 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |