
STMicroelectronics
Product No:
LMV321ILT
Manufacturer:
Package:
SOT-23-5
Batch:
-
Description:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
0.8265
0.8265
10
0.72675
7.2675
25
0.68286
17.0715
100
0.55746
55.746
250
0.517788
129.447
500
0.440667
220.3335
1000
0.352526
352.526
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 0.45V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 162µA |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | LMV321 |
| Current - Input Bias | 16 nA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 1.3 MHz |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Current - Output / Channel | 48 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 6 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |