
STMicroelectronics
Product No:
LMV321LILT
Manufacturer:
Package:
SOT-23-5
Batch:
-
Description:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
0.589
0.589
10
0.50065
5.0065
25
0.46778
11.6945
100
0.374205
37.4205
250
0.347434
86.8585
500
0.293987
146.9935
1000
0.227174
227.174
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 0.7V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 130µA |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | LMV321 |
| Current - Input Bias | 27 nA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 1.3 MHz |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Current - Output / Channel | 70 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |