Home / RF Amplifiers / LNA-20-00102600-40-15P
LNA-20-00102600-40-15P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
LNA-20-00102600-40-15P
Description:
IC RF AMP VSAT 100MHZ-26GHZ MOD
Gain 20dB
P1dB 15dBm
RF Type VSAT
Frequency 100MHz ~ 26GHz
Noise Figure 4dB
Package / Case Module, SMA Connectors
Product Status Active
Test Frequency 100MHz ~ 26GHz
Current - Supply 350mA
Voltage - Supply 15V