Home / RF Amplifiers / LNA-20-12002600-32-15P
LNA-20-12002600-32-15P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
LNA-20-12002600-32-15P
Description:
IC RF AMP VSAT 12GHZ-26GHZ MOD
Gain 20dB
P1dB 15dBm
RF Type VSAT
Frequency 12GHz ~ 26GHz
Noise Figure 3.2dB
Package / Case Module, SMA Connectors
Product Status Active
Test Frequency 12GHz ~ 26GHz
Current - Supply 350mA
Voltage - Supply 15V