Home / RF Amplifiers / LNA-30-02001800-32-15P
LNA-30-02001800-32-15P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
LNA-30-02001800-32-15P
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Batch:
Datasheet:
Description:
IC RF AMP VSAT 2GHZ-18GHZ MODULE
User Guide
Mfr L3 Narda-MITEQ
Gain 30dB
P1dB 15dBm
Series LNA
Package Box
RF Type VSAT
Frequency 2GHz ~ 18GHz
Noise Figure 3.2dB
Package / Case Module, SMA Connectors
Product Status Active
Test Frequency 2GHz ~ 18GHz
Current - Supply 400mA
Voltage - Supply 15V