Home / RF Amplifiers / LNA-30-06001800-45-25P
LNA-30-06001800-45-25P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
LNA-30-06001800-45-25P
Description:
IC RF AMP VSAT 6GHZ-18GHZ MODULE
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 3
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Gain 30dB
P1dB 25dBm
RF Type VSAT
Frequency 6GHz ~ 18GHz
Noise Figure 4.5dB
Mounting Type Connector Mount
Package / Case Module, SMA Connectors
Product Status Active
Test Frequency 6GHz ~ 18GHz
Current - Supply 600mA
Voltage - Supply 15V